O nas - Extreme Fitness Radomyśl Wielki

O nas

Extreme Fitness w Radomyślu Wielkim powstał w 2016 roku. Jesteśmy młodym klubem z dużym doświadczeniem. Naszą misją jest budowanie świadomości prawidłowego i skutecznego trenowania, maksymalizacja efektów oraz promowanie aktywnego trybu życia.

Pomysł na klub zrodził się z chęci rozwoju, wykorzystania potencjału jaki mają nasi instruktorzy. Doskonale dobrana kadra jest podłożem do stworzenia wyjątkowego miejsca, gdzie każdy klubowicz będzie czuł się dobrze. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, którym chcemy podzielić się z innymi. Stawiamy na efekty Waszego wysiłku – kształtujemy sylwetkę w najbardziej skuteczny i widoczny sposób. Rozumiemy oczekiwania i potrzeby treningowe.

W Extreme Fitness Radomyśl Wielki oferujemy profesjonalnie wyposażoną siłownię, kompleksową strefę Extreme Cross i miejsce zajęć grupowych.

To miejsce dla osób świadomych swoich potrzeb – stawiających na skuteczny trening, kompletny i dedykowany sprzęt oraz zaangażowaną obsługę.

Klub Extreme Fitness w Mielcu na przestrzeni lat zjednoczył wielu ludzi i stał się miejscem spotkań. Mamy nadzieję, że stworzymy w Radomyślu Wielkim klub o przyjaznej atmosferze.

Galeria

Extreme Cross


Imię i nazwisko (wymagane)
Adres e-mail (wymagane)
Treść wiadomości
Zapoznałem się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych [kliknij] zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych i wyrażam zgodę na takie przetwarzanie.

Skontaktuj się z Nami

Extreme Fitness
tel. 690 960 543
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Jasna 2
39-310 Radomyśl Wielki

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10:00 - 21:30
Sobota 11:00 - 17:00
Niedziela 10:00 - 14:00
(C) 2016 - 2019 Extreme Fitness | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies | Regulamin