O nas - Extreme Fitness Radomyśl Wielki

O nas

Extreme Fitness w Radomyślu Wielkim powstał w 2016 roku. Jesteśmy młodym klubem z dużym doświadczeniem. Naszą misją jest budowanie świadomości prawidłowego i skutecznego trenowania, maksymalizacja efektów oraz promowanie aktywnego trybu życia.

Pomysł na klub zrodził się z chęci rozwoju, wykorzystania potencjału jaki mają nasi instruktorzy. Doskonale dobrana kadra jest podłożem do stworzenia wyjątkowego miejsca, gdzie każdy klubowicz będzie czuł się dobrze. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, którym chcemy podzielić się z innymi. Stawiamy na efekty Waszego wysiłku – kształtujemy sylwetkę w najbardziej skuteczny i widoczny sposób. Rozumiemy oczekiwania i potrzeby treningowe.

W Extreme Fitness Radomyśl Wielki oferujemy profesjonalnie wyposażoną siłownię, kompleksową strefę Extreme Cross i miejsce zajęć grupowych.

To miejsce dla osób świadomych swoich potrzeb – stawiających na skuteczny trening, kompletny i dedykowany sprzęt oraz zaangażowaną obsługę.

Klub Extreme Fitness w Mielcu na przestrzeni lat zjednoczył wielu ludzi i stał się miejscem spotkań. Mamy nadzieję, że stworzymy w Radomyślu Wielkim klub o przyjaznej atmosferze.

Galeria

Extreme Cross


Imię i nazwisko (wymagane)
Adres e-mail (wymagane)
Treść wiadomości
Wprowadź kod:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Extreme Fitness moich danych osobowych w ramach prowadzonej działalności (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883). Wysłanie tego formularza jest równoznaczne z akceptacją tych postanowień.

Skontaktuj się z Nami

Extreme Fitness
tel. 690 960 543
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Jasna 2
39-310 Radomyśl Wielki

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10:00 - 21:30
Sobota 9:00 - 17:00
Niedziela 10:00 - 14:00
(C) 2018 Extreme Fitness | realizacja medox.pl | Polityka cookies | Regulamin