Extreme Cross - Extreme Fitness Mielec

To forma treningu funkcjonalnego nastawionego na zmaksymalizowanie poprawy sprawności i cech motorycznych takich jak: SZYBKOŚĆ, GIBKOŚĆ, SIŁA oraz WYTRZYMAŁOŚĆ.

Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach prowadzonych przez instruktora, który programuje treningi oraz koryguje ćwiczących.

Choć jest to wymagający trening, jest on również bardzo dobrym wyborem dla osób rozpoczynających przygodę ze sportem, gdyż znajdują się w nim jedynie funkcjonalne ruchy, polegające na WSTAWANIU, PRZYCIĄGANIU, PODNOSZENIU, ODPYCHANIU, co już po kilku treningach przełoży się na usprawnienie życia codziennego.

Aktualnosci

  • 06.01.2018r. - Święto Trzech Króli

   04-01 06.01.2018r. - Święto Trzech Króli

      Informujemy, że 6 stycznia - Święto Trzech Króli, klub będzie czynny w godz. 8:00-14:00.  Zajęcia z Eweliną w tym dniu nie odbędą się.    Mamy nadzieję, że pełni zapału wykonacie trening w tym dniu

  • Mikołajkowa PROMOCJA!

   06-12 Mikołajkowa PROMOCJA!

    Informujemy, że dziś ostatni dzień promocji! ;) Czy wierzycie w Św. Mikołaja? 

Galeria

Oferta

Extreme Fitness to znakomicie wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt siłownia.

Zarówno duża powierzchnia, jej silne nasycenie urządzeniami, jak i – przede wszystkim – stała obecność wykwalifikowanych trenerów personalnych gwarantują najwyższą satysfakcję dla ćwiczących.

Strefa Maszyn Silowych

Strefa wyposażona w maszyny Hammer Strength, OLYMP oraz Life Fitness.

Posiadamy maszyny na każdą partię mięśniową. Duża liczba urządzeń pozwala na płynny trening bez konieczności stania w kolejce do urządzenia.

Szeroka gama sprzętu pozwoli na trening zarówno kobiecie i mężczyźnie.

mt_gallery:Strefa Maszyn Siłowych

 

Strefa Cardio

Nasza siłownia wyposażona jest w nowoczesne bieżnie, elipsy, rowery i stepper jednych z najbardziej renomowanych firm Świata Life Fitness i Precor oraz ergowiosła Concept 2.

Spędź przyjemnie czas na swoim treningu, oglądaj podczas ćwiczeń film, wiadomości czy sport. Podłącz iPoda lub weź ze sobą swoją muzykę lub film na pendrive i ciesz się treningiem ze swoimi ulubionymi wykonawcami.

Fitness to szeroka oferta różnorodnych zajęć przede wszystkim dla pań.

Przestronna sala do ćwiczeń, szeroki zestaw prowadzących zajęcia, różnorodność oferty dla kobiet w każdym wieku, z pewnością zadowolą najbardziej wybredne oczekiwania.

Zajecia

PUMP   BPU   STOP CELLULIT   STEP   ZUMBA   TMT   DEEP WORK   PILATES   STRETCHING   GIMNASYTKA   PIŁKI    PŁASKI BRZUCH    SPALACZ TŁUSZCZU    BRAZYLIJSKIE KSZTAŁTY

mt_gallery:Zajęcia

Jest kolejnym unikalnym rozwiązaniem dla pasjonatów treningu kolarskiego.

Jest to trening w grupie do motywującej muzyki, do jazdy używamy najnowocześniejszych rowerów firmy Spinner i Technogym. Jazda w rytm energetyzującej muzyki i pod dyktando instruktora sprawia, że czujemy niezwykłą motywację do treningu.

Trening ma charakter wytrzymałościowo-siłowy, przeznaczony jest dla każdego niezależnie od poziomu wytrenowania. Spinning pozwala na optymalną kontrolę wysiłku i dzięki temu skuteczne osiąganie zamierzonych celów treningowych. Ryzyko kontuzji jest ograniczone do minimum. Zajęcia Spinning to atmosfera grupowej zabawy oraz potężna dawka energii i radości.

W ramach szerokiego wachlarza oferujemy również możliwość udziału na sali do sztuk walki.
Obecnie prowadzimy zajęcia Muay Thai dla dorosłych w każdy wtorek i czwartek o 18:00,
a także zajęcia dla najmłodszych w poniedziałek i środę o 17:00. Zapraszamy!

mt_gallery:Galeria studia bokserskiego

W naszym obiekcie znajduję się profesjonalna strefa do zajęć treningu funkcjonalnego.

 

EXTREME CROSS

Trening o wysokiej intensywności ciągle zmieniające się ćwiczenia funkcjonalne. Trening ukierunkowany na poprawę naszej sprawności fizycznej.

Podczas zajęć wykorzystujemy ciężar własnego ciała, sztangi, koła gimnastyczne, drążki i wiele innych przyborów.

Samodzielnie dopasowujemy obciążenie do naszych możliwości poprzez modyfikacje czasu wykonania ćwiczenia, ilości powtórzeń, intensywności.

 

KETTELBELLS

Ćwiczenia obejmują podstawowe ruchy wykorzystywane w treningu z odważnikami. Dzięki nim nabierzesz siły, szybkości i poprawisz gibkość.

 

TABATA

Czyli trening składający się z czterominutowych sesji ćwiczeń powtarzanych kolejno przez 30 minut.

Zajęcia o wysokiej intensywności wykonywane w systemie 20 sekund pracy na 10 sekund przerwy które powtarzamy 8 razy.

Ćwiczenia zarówno z własnym ciężarem ciałem jak i przyborami sprawią że słowo „intensywność” nabierze dla Ciebie nowego znaczenia.

W dzisiejszym świecie tempo życia jest ogromne, a permanentny brak czasu to problem wielu ludzi. Zapewniam jednak, że nie jest to przeszkodą w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.

Kiedy ćwiczysz oko w oko z trenerem, nie ma szans na małe oszustwo i uproszczenie sobie ćwiczeń. Stąd skuteczność treningów personalnych. Ale nie jest to jedyny gwarant sukcesu. Powodzenie treningu zależy również od tego, czy jest on ukierunkowany na Twoje potrzeby. Nawet najlepsze zajęcia ruchowe zdadzą się na nic, jeśli nie spełnią twych oczekiwań. Dla trenera osobistego punktem wyjścia są właśnie...

...Twoje pragnienia.

Zapraszamy do skorzystania z tej oferty...

Zgodnie z określanymi przez ciebie potrzebami, trener osobisty zaproponuje najbardziej przydatny Tobie rodzaj aktywności, zwróci szczególną uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń i będzie kontrolował Twoje postępy.

W treningu personalnym masz pewność, że jeśli zdarzy Ci się pomyłka – instruktor prowadzący wyeliminuje błąd, ponownie nauczy techniki i zmotywuje do dalszej pracy.

Dla nowicjuszy...

… trening osobisty jest doskonały sposobem na wdrożenie się w życie klubu fitness. Dzięki niemu poznajesz swoje ciało, jego możliwości i ograniczenia. Naprawdę warto przekonać się, jak miło się ćwiczy, kiedy wiesz co cię czeka i czego możesz spodziewać się w zamian. Dodatkową zaletą treningu personalnego jest jego długoterminowość. Zaplanowany dokładnie pod Twoje potrzeby trening personalny „rozciąga się” w czasie (nie od razu Rzym zbudowano) i powoduje stopniowe osiąganie tego, czego pragniesz.

Zobaczcie, jak spełniają się marzenia o szczupłej, zgrabnej sylwetce i znakomitym nastroju. Ludzie zadowoleni ze swojego wyglądu są szczęśliwi, pewni siebie, roztaczają wokół dobą aurę i blask.

Jakie korzysci mozesz miec z treningu personalnego:

Instruktor zadba o optymalizację Państwa treningu. Możecie mieć pewność, że pod kierunkiem trenera wymodelujecie i ujędrnicie ciało, spalicie tkankę tłuszczową, a także poprawicie ogólną kondycję i wydolność. Każdy dzień treningowy zostanie zaplanowany dla Państwa w najdrobniejszych szczegółach, aby zmaksymalizować efekty Waszej pracy.

mt_gallery:Trening personalny

Produkty

Suplementy diety

Elementem, na który warto zwrócić uwagę podczas budowania Państwa smukłej sylwetki jest dieta. Zmuszanie organizmu do wykonywania intensywnych wysiłków bez stosowania ochrony żywieniowej z uwzględnieniem właściwej suplementacji jest błędem, którego konsekwencje mogą zaważyć nie tylko na wynikach sportowych, ale także na stanie zdrowia.

Dziś mają Państwo możliwość wykorzystania odpowiednich, sprawdzonych suplementów diety nie tylko jeżeli uprawiacie sport wyczynowy, ale także w celu poprawy ogólnie pojętego zdrowego i aktywnego stylu życia.

Każdy z Państwa ćwicząc rekreacyjne podobnie jak sportowcy wyczynowi wyznacza sobie własne ambitne cele, pragnie wyróżniać się w tłumie, wzbudzać podziw własną sprawnością, kondycją i atrakcyjnością. Dzięki odpowiednim programom dietetycznym, opartym na najnowszych sprawdzonych suplementach diety jesteście w stanie dokonać prawdziwego przełomu w zakresie poprawy własnych osiągnięć i zbliżenia się do wymarzonego ideału, który sobie obraliście. Gorąco Państwa do tego zachęcamy.

Oferta produktów

W naszej ofercie posiadamy sprawdzone produkty markowych firm takich jak Universal Nutrition, Fitness Authority, Gaspari Nutrition, Muscle Pharm i Olimp.

Zdobyte przez kilka lat istnienia Extreme Fitness doświadczenie pozwoliło nam dobrać najlepszą ofertę, która jest odpowiedzią na Państwa oczekiwania.

Zapraszamy serdecznie do naszego klubowego sklepu.

SPA zapewnia wszystkim ćwiczącym natychmiastową regenerację sił.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo saunę suchą, strefę relaksu oraz słoneczna łąkę.

Jesteśmy jedynym obiektem w Mielcu, w którym dbamy kompleksowo o ćwiczących.

SAUNA SUCHA

Sauna suchaSauna sucha to zabieg spa, podczas którego przebywa się w pomieszczeniu rozgrzanym do temperatury 90 C, o wilgotności 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami. Aby skorzystać z sauny warto zabrać ze sobą ręcznik, klapki i strój kąpielowy, chociaż najlepiej korzystać z niej nago. Nie rezygnujmy jednak z klapek, gdyż zmniejszą one ryzyko zakażenia grzybicą, tak jak ma to miejsce przy korzystaniu z basenów publicznych. Nie należy iść do sauny z pełnym żołądkiem lub po piciu alkoholu. Pierwszym krokiem powinien być prysznic i dokładne osuszenie całego ciała. Suche powinny być również włosy, w przeciwnym razie mogą się zniszczyć. W suchej saunie można przebywać od 8 do 15 minut, po czym należy z niej wyjść, wziąć zimny prysznic, osuszyć się i wrócić do sauny. Po trzecim wyjściu z sauny powinno się natrzeć ciało olejkiem i wypić około litra wody lub soku.

 

SLONECZNA LAKA

Słoneczna łąka"Słoneczna łąka" jest zdrową formą sztucznego opalania. Lampy emitują nie tylko promienie UVA i UVB, ale również pełne spektrum naturalnego światła słonecznego. Zastosowanie wyselekcjonowanych fal promieniowania UV i IR wykazuje korzystny wpływ na ludzki organizm pod względem psychicznym, emocjonalnym oraz rzecz jasna fizycznym. Jest to sztuczne światło, które działa na opalającego jak codzienne, umiarkowane gorące światło słoneczne, dając przy tym naturalnie złotą opaleniznę.

Już jedna sesja słonecznej łąki pozwoli uzupełnić niedobór witaminy D w organizmie. Zapraszamy do SPA w Extreme Fitness

 

Gdy zmagasz się z bólem, który przeszkadza Ci w treningu lub codziennym funkcjonowaniu, to najwłaściwszy czas aby odwiedzić naszego fizjoterapeutę.

Decydując się na wizytę w naszym gabinecie to Ty zostaniesz poddany leczeniu a nie Twoje objawy lub dolegliwości. Uważamy, że podejście holistyczne, które stosujemy, a więc traktowanie człowieka jako całość ma ogromne znaczenie w procesie leczenia. Szczegółowa oraz wnikliwa analiza historii choroby i terapia celowana w przyczynę a nie objawy pozwoli na szybkie, a co najważniejsze długotrwałe rozstanie się z bólem.

Metody, którymi pracujemy to:

 • masaż tkanek głębokich
 • techniki mięśniowo powięziowe
 • mobilizacje oraz manipulacje stawowe
 • techniki energizacji mięśni
 • techniki rozluźniania pozycyjnego
 • metoda PNF
 • kinesiology taping

Podczas terapii metody te zostaną indywidualnie dobrane do potrzeb każdego pacjenta.

Terapia ukierunkowana jest na leczenie przyczyn dolegliwości związanych z układem: kostnym, stawowym, mięśniowym, powięziowym oraz nerwowym.

Najczęstszymi schorzeniami poddawanymi leczeniu będą bóle oraz dysfunkcje:

 • kręgosłupa (dyskopatie, wypukliny, przepukliny, rwy kulszowe)
 • kolana (uszkodzenia łąkotek i więzadeł)
 • barku
 • stopy
 • zwichnięcia oraz skręcenia stawu
 • uszkodzenia, naciągnięcia oraz zerwania mięśni

Oprócz diagnozy oraz terapii oferujemy także masaże relaksacyjne, które świetnie wyciszają układ mięśniowy, nerwowy oraz wspomagają regenerację przed kolejnym wysiłkiem.

Masaże które oferujemy to m.in.:

 • masaż klasyczny wybranej partii ciała
 • masaż bańką chińską

Podczas pierwszej wizyty zostaniesz poddany dokładnej analizie, a co za tym idzie, możesz zostać poproszony/a o rozebranie się do bielizny więc aby czuć się komfortowo można zadbać o strój na przebranie.

Jeżeli posiadasz dokumentację opisującą przebieg schorzenia, warto ją ze sobą przynieść gdyż może być cenną wskazówką.

mt_gallery:Galeria fizjoterapii

Paulina Szady - dietetyk, edukator żywieniowy, arteterapeuta

Paulina Szady zaprasza na konsultacje dietetyczne

 

Magister pedagogiki oraz arteterapeuta, absolwentka wydziału medycznego na kierunku dietetyka i specjalności poradnictwo dietetyczne.
Wybrana do grona Edukatorów żywieniowych Programu Zdrowo Jemy, Zdrowo Rośniemy.
Trener w Rzeszowskiej Akademii Inspiracji.
Prowadzi własny gabinet dietetyczny w Rzeszowie.
Pasjonatka kuchni świata, której jednym z celów jest zarażać pasją do samodzielnego przygotowywania posiłków i czerpania z tego radości. 

 

JEŚLI CHCESZ DOBRZE PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO PIERWSZEJ WIZYTY ZALECAM ZABRAĆ ZE SOBA:

> 2-3-dniowy schemat żywienia, obrazujący Twój prawdziwy sposób żywienia w ciągu dnia (dokładnie zapisuj wszystko co zjadasz oraz co wypijasz przez całą dobę). Dzięki temu, już podczas pierwszego spotkania będę w stanie zauważyć pozytywne nawyki żywieniowe, a także wprowadzać korekty, które zbliżą do osiągnięcia celu.

> Przynieś ze sobą wyniki podstawowych badań krwi:

* morfologia,
* glukoza na czczo (z krwi żylnej, nie włośniczkowej),
* lipidogram: cholesterol całkowity, HDL, LDL, trójglicerydy,
* próby wątrobowe: AspAT, ALAT,
* TSH,
* kwas moczowy,
* wit. D3 (opcjonalnie).

> Jeśli cierpisz na konkretne dolegliwości lub choroby – przynieś ze sobą opakowania i ulotki przyjmowanych leków i suplementów.

 

CO ZYSKUJESZ W RAMACH WSPÓŁPRACY:

- plan żywieniowy tak, by posiłki były proste w przygotowaniu, smaczne i by znalazły się w nich wszystkie niezbędne składniki odżywcze;
- dowiesz się jak zdrowo i bezpiecznie zmienić skład ciała, zarówno pod kątem budowy masy mięśniowej jak i redukcji tkanki tłuszczowej;
- nauczysz się komponować jadłospis przy alergiach i nietolerancjach pokarmowych;
- zdołasz bezpiecznie przejść na weganizm lub wegetarianizm;
- będziesz w stanie lepiej przygotować się do ciąży lub zadbać o zdrowie swoje i maluszka w trakcie ciąży lub laktacji;
- uzyskasz możliwość uniknięcia leków, nawet jeśli Twoje wyniki badań są nieprawidłowe;
- zwiększysz skuteczność treningów i poprawisz swoje osiągi sportowe;
- dowiesz się jak postępować żywieniowo w ciągu tak ważnych 1000 pierwszych dni Twojego maluszka;
- nauczysz swoje dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych;
- zbilansujesz swój jadłospis i wyrównasz niedobory.

 

CENNIK:

 • Pierwsza wizyta (60 minut) – 100 zł
 • Wizyta kontrolna (30 – 45 minut) – 50 zł
 • Jadłospis 14-to dniowy – 120 zł
 • Dieta specjalna (alergie, nietolerancje, schorzenia) – ok. 140 – 180 zł

 

Pakiety:

Zrównoważony – tylko 240 zł miesięcznie!
(3- miesięczny – pierwsza wizyta + 6 wizyt kontrolnych co 2 tygodnie + zalecenia + 3 miesięczne plany żywieniowe)

Intensywny – 320 zł
(miesięczny – pierwsza wizyta + 3 wizyty kontrolne 1 razy w tygodniu + zalecenia + miesięczny plan żywieniowy)

Rodzinny – dla każdego członka rodzinny 20% taniej
(jedna, wspólna dieta i indywidualne zalecenia dla każdego członka rodziny)

Paulina Szady - dietetyk, edukator żywieniowy, arteterapeuta

 

Z nami zmiany będą Trwałe i Na Zawsze!

To miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. W czasie , kiedy Państwo spokojnie zajmiecie się treningiem, dzieci spędzą mile czas na zabawie i oglądaniu bajek.

Tablica kredowa, zjeżdżalnia, basen wypełniony piłeczkami to raj dla maluchów, oraz doskonały sposób na rozwijanie sprawności ruchowej i koordynacji - niezbędnych do prawidłowego rozwoju. Bezpieczna aranżacja wnętrza i czujne oko recepcji sprawią, że czas spędzony bez rodziców upłynie szybko i ciekawie.

Aby pozostawić dziecko w pokoju dla dzieci, Twoje dziecko musi mieć skończone 2 latka.

mt_gallery:Kącik zabaw


Imię i nazwisko (wymagane)
Adres e-mail (wymagane)
Treść wiadomości
Wprowadź kod:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Extreme Fitness moich danych osobowych w ramach prowadzonej działalności (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883). Wysłanie tego formularza jest równoznaczne z akceptacją tych postanowień.

Skontaktuj sie z Nami

Extreme Fitness
tel. 17 778 81 94
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Targowa 8
39-300 Mielec

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 6:00 - 22:00
Sobota 7:00 - 18:00
Niedziela 10:00 - 16:00

Dolacz do nas

Partnerzy

(C) 2009 - 2018 Extreme Fitness | realizacja medox.pl | Polityka cookies | Regulamin